27/04/2020

Elementor #881

Pravidla online poradenství Whatsapp chatu

Posláním Whatsapp chatu a poradenství, které je skrz tuto aplikaci poskytováno je snižování rizik, edukace a pomoc uživatelům a uživatelkám drog, které drogy užívají za účelem zvýšení sexuálního požitku. Whatsapp poradenství probíhá přes telelefonní číslo +420 703 143 230. Provozovatelem poradny je spolek České Sestry Věčné Radosti.

CÍLOVÁ SKUPINA:

  •  uživatelé a uživatelky chemsexu;
  • osoby, které se chystají drogu za účelem většího prožitku sexu vyzkoušet;
  • osoby, které uvažují, že přestanou užívat;
  • Osoby blízké uživatelům a uživatelkám chemsexu;
  • Odborníci a odbornice, kteří se o téma zajímají;
  • Organizace, které mají zájem o spolupráce

PRAVIDLA POSKYTOVÁNÍ PORADENSTVÍ:
1. Pracovníci a pracovnice poradny se zavazují odpovídat na dotazy v co nejkratší době, nejdéle však do sedmi pracovních dnů ode dne přijetí dotazu.
2. Zájemce i jeho zakázka odpovídají veřejnému závazku poradny.
3. Neuvádějte prosím Vaše identifikační údaje v dotazech, aby nedošlo k rozpoznání Vaší identity.
4. Vaše telefonní číslo bude použito pouze pro odpověď na váš aktuální dotaz.
5. Dotazy se prosím snažte formulovat konkrétně a srozumitelně. Ve svých dotazech prosím neužívejte nepatřičné vulgarismy.
6. Poradna si vyhrazuje právo neodpovídat na útočné, agresivní, vulgární a další dotazy, které nesouvisí se zaměřením a posláním poradny a které jsou v rozporu s etikou poradny.
7. Poradna garantuje Vaši anonymitu a mlčenlivost v mezích platné legislativy ČR.
8. Pracovniíci poradny jsou peer poradci, s uživateli chemsexu proto sdílí primárně vlastní zkušenosti, zároveň jsou odborně proškoleni v tématu chemsexu a nesmí poradnu využívat k uspokojování svých obchodních, sexuálních, emocionálních, náboženských aj. potřeb či přání.
9. Zakládáme si na odbornosti, dbáme na soukromí klientů a klientek.
10. Neposkytujeme údaje dalším osobám.
11. Informace, které od klientů požadujeme, jsou statistického charakteru a slouží k vytváření či vylepšování služeb a programů.
12. V rámci projektu provozujeme online platformu www.saferchems.cz, dále nonstop poradnu prostřednictvím aplikace Whatsapp, školení pro obsluhu sex clubů, distribuci harm reduction materiálu a připravujeme pracovní skupinu odborníků za účelem lobbingu a efektivního řešení problematiky chemsexu v ČR.

Pomoc online!
×

Powered by WhatsApp Chat

× S čím ti můžeme pomoct?